Prekių paieška

Web/SNMP Manageable 10/100/1000Base-T to MiniGBIC (SFP) Gigabit Converter

Web/SNMP Manageable 10/100/1000Base-T to MiniGBIC (SFP) Gigabit Converter

Prekę Web/SNMP Manageable 10/100/1000Base-T to MiniGBIC (SFP) Gigabit Converter pigiau nei kitur galite nusipirkti kilobaitas.lt parduotuvėje. kilobaitas.lt parduotuvėje ši prekė kainuoja 40.65 €

Pasidalink su draugais




Kainų istorija

Prekės Kaina
kilobaitas.lt Sena kaina: 39.17€
40.65€
Į parduotuvę

Panašios prekės

4%

Web/SNMP Manageable 10/100/1000Base-T to MiniGBIC (SFP) Gigabit Converter

Sena kaina: 39.17€
Kaina 40.65 €

12%

Modulis Intellinet MiniGBIC/SFP 1000Base-T (RJ45) Gigabit

Sena kaina: 37.64€
Kaina 42.01 €

1%

D-LINK DMC-G01LC, 10/100/1000Base-T Twisted-pair to Gigabit SFP Media Converter Module

Sena kaina: 23.27€
Kaina 23.32 €

1%

DMC-G01LC D-Link DMC-G01LC 10/100/1000 to SFP Media Converter

Sena kaina: 21.39€
Kaina 21.49 €

-72%

DEM-310GT D-Link MiniGBIC/SFP 1000BaseLX (LC) modulis, max. 10km

Sena kaina: 70.69€
Kaina 19.99 €

-6%

DEM-311GT D-Link MiniGBIC/SFP 1000BaseSX (LC) modulis, max. 550m

Sena kaina: 52.19€
Kaina 49.49 €

1%

D-Link DMC-G01LC 10/100/1000 to SFP Media Converter

Sena kaina: 21.34€
Kaina 21.39 €

-1%

545006 Intellinet transceiver MiniGBIC/SFP 1000BaseSX (LC), Multi-Mode, 850nm, 550m

Sena kaina: 39.39€
Kaina 39.29 €

25%

GSM7212F-100NES Netgear M4100-12GF L2+ Managed Switch 12-Port SFP Gigabit (GSM7212F)

Sena kaina: 693€
Kaina 863 €

4%

Modulis Intellinet MiniGBIC/SFP 1000Base-LX (LC), vienmodis, 1550nm, 80km

Sena kaina: 62.7€
Kaina 65.07 €

1%

D-Link MiniGBIC/SFP 1000BaseLX (LC) modulis, max. 10km

Sena kaina: 68.93€
Kaina 69.59 €

17%

Modulis Intellinet MiniGBIC/SFP 1000Base-LX (LC), vienmodis, 1310nm, 10km

Sena kaina: 23.74€
Kaina 27.73 €

-1%

Netgear M4100-12GF L2+ Managed Switch 12-Port SFP Gigabit (GSM7212F)

Sena kaina: 855.38€
Kaina 847.15 €

1%

Modulis Intellinet MiniGBIC/SFP+ 10GBase-LR (LC), Single-Mode, 1310nm, 10km

Sena kaina: 98.82€
Kaina 99.76 €

2%

Modulis Intellinet MiniGBIC/SFP+ 10GBase-SR (LC), Multi-Mode, 850nm, 300m

Sena kaina: 45.74€
Kaina 46.59 €

12%

Modulis Intellinet MiniGBIC/SFP 1000Base-LX (LC) vienmodis WDM 1310/1550nm

Sena kaina: 29.66€
Kaina 33.11 €

12%

Intellinet transceiver MiniGBIC/SFP 1000BaseSX (LC), Multi-Mode, 850nm, 550m

Sena kaina: 29.36€
Kaina 32.77 €

12%

Intellinet imtuvas-siųstuvas MiniGBIC/SFP 1000BaseLX (SC), single-mode, 1310nm

Sena kaina: 30.87€
Kaina 34.45 €

12%

Modulis Intellinet MiniGBIC/SFP 1000Base-LX (LC) vienmodis WDM 1550/1310nm

Sena kaina: 35.08€
Kaina 39.16 €

-4%

D-LINK DGS-1510-52, Gigabit Stackable SmartPro Switch with 48 10/100/1000Base-T ports, 2 Gigabit SFP

Sena kaina: 500.9€
Kaina 484.37 €

-11%

TP-Link TL-SG5412F 12-Port Gigabit SFP L2 Managed Switch with 4 Combo 1000Base-T

Sena kaina: 251.95€
Kaina 226.62 €

12%

TP-Link TL-SM321B 1000BaseBX SFP MiniGBIC LC SM WDM 9/125um

Sena kaina: 16.67€
Kaina 18.61 €

1%

D-Link 8-Port Desktop Gigabit, 8 X PoE+ up to 30W, max. 140W

Sena kaina: 120.06€
Kaina 121.21 €

1%

TP-Link TL-SG2216 JetStream 16-Port Gigabit Smart Switch with 2 Combo SFP Slots

Sena kaina: 101.05€
Kaina 102.01 €

15%

MD463ZM/A Apple Thunderbolt to Gigabit Ethernet Adapter

Sena kaina: 29.79€
Kaina 33.99 €

-14%

DGS-1210-52 D-Link 52-port 10/100/1000 Gigabit Smart Switch including 4 Combo 1000BaseT/SFP

Sena kaina: 352.89€
Kaina 303.59 €

1%

DGS-1210-28XS/ME D-LINK DGS-1210-28XS/ME, Managed Gigabit Switch with 24 Ports 100M/1G SFP + 4 10G S

Sena kaina: 421€
Kaina 422 €

9%

DGS-1210-52MP D-Link 52-Port PoE Gigabit Smart Switch 370W PoE including 4 x SFP

Sena kaina: 668€
Kaina 724 €

-6%

DGS-3120-48TC/SI D-Link 48-port 10/100/1000 Layer2 Stackable Gigabit Switch 4-port Combo 1000/SFP

Sena kaina: 1168€
Kaina 1107 €

-17%

TL-SM321B TP-Link TL-SM321B 1000BaseBX SFP MiniGBIC LC SM WDM 9/125um

Sena kaina: 17.19€
Kaina 14.29 €

3%

DXS-1210-10TS D-LINK DXS-1210-10TS, 10 Gigabit Ethernet Smart Switch with 8-port 10GBASE-T and 2-por

Sena kaina: 838€
Kaina 860 €

-1%

UA0238 LOGILINK - USB-C to Gigabit Adapter

Sena kaina: 21.69€
Kaina 21.59 €

10%

POE12-HP-EU0102F PoE12-HP/Single Port 802.3at PoE Injector, 10/100/1000Base-T, power up to 30W

Sena kaina: 51.79€
Kaina 56.59 €

-2%

WS-C2960-24TC-S CISCO Catalyst 2960-24 Switch 24x 10/100BaseTX RJ-45 Port 2x T/SFP LAN Lite Image

Sena kaina: 520€
Kaina 511 €

13%

DGS-1210-20/ME D-Link 16-port 10/100/1000 Base-T with 4 x 1000Base-T /SFP ports Metro Ethernet

Sena kaina: 145.29€
Kaina 163.19 €

1%

DGS-1210-12TS/ME D-LINK DGS-1210-12TS/ME, Managed Gigabit Switch with 10 Ports 1000Base SFP + 2 Port

Sena kaina: 196.19€
Kaina 197.19 €

-6%

DGS-1210-10 D-Link 10-port 10/100/1000 Gigabit Smart Switch including 2 Combo 1000BaseT/SFP

Sena kaina: 110.29€
Kaina 104.59 €

-15%

GS2210-48-EU0101F 50 port Gigabit L2 managed switch (44 port 100/1000Mbps RJ-45, 2 Gigabit SFP, 4 Gi

Sena kaina: 593€
Kaina 509 €

-4%

ES-12F Ubiquiti Fiber Switch ES-12F 12x SFP (8x 100/1000Mbps + 4x 1G), 4x Gigabit RJ45

Sena kaina: 249.89€
Kaina 242.19 €

-6%

DGS-1210-20 D-Link 16-port 10/100/1000 Base-T with 4 x 1000Base-T /SFP ports

Sena kaina: 136.39€
Kaina 129.39 €

-5%

GS728TX-100NES Netgear S3300 28PT STACKABLE SMART W/10G 2 x SFP+, 2 x 10GBase-T (GS728TX)

Sena kaina: 487€
Kaina 466 €

-6%

DGS-1008MP D-Link 8-Port Desktop Gigabit, 8 X PoE+ up to 30W, max. 140W

Sena kaina: 130.49€
Kaina 123.79 €

-13%

DGS-1510-20 D-Link 20-Port Gigabit Stackable SmartPro Switch 2x SFP and 2x 10G SFP+ ports

Sena kaina: 232.29€
Kaina 203.89 €

-1%

DGS-1210-28P D-Link 24 PoE 10/100/1000 Base-T port with 4 x 1000Base-T /SFP ports

Sena kaina: 296.39€
Kaina 296.19 €

-6%

DGS-1210-24 D-Link 24-port 10/100/1000 Gigabit Smart Switch including 4 Combo 1000BaseT/SFP

Sena kaina: 142.39€
Kaina 134.99 €

1%

DES-1018P D-Link 16-Ports (8 Ports PoE) Fast Ethernet Unmanaged Switch, 2 1000Base-T/SFP C

Sena kaina: 169.79€
Kaina 170.19 €

-20%

EU-4306 Edimax USB 3.0 to 10/100/1000Mbps (RJ45) Gigabit Ethernet Adapter

Sena kaina: 21.99€
Kaina 17.69 €

1%

DGS-1210-28/ME D-Link 24-port 10/100/1000 Base-T with 4 x 1000Base-T /SFP ports Metro Ethernet

Sena kaina: 192.59€
Kaina 193.19 €

-1%

ER-X-SFP Ubiquiti EdgeRouter ER-X-SFP 5 Gigabit RJ45 ports with passive PoE support,1xSFP

Sena kaina: 74.19€
Kaina 73.79 €

-6%

DGS-3120-24SC/SI D-Link 24-port SFP Layer2 Stackable Gigabit Switch 8-port Combo 1000BaseT/SFP

Sena kaina: 800€
Kaina 758 €

-15%

DGS-1510-52X D-Link 52-Port Gigabit Stackable Smart Managed Switch including 4 10G SFP+

Sena kaina: 613€
Kaina 526 €

1%

D-Link DMC-920T Media 100BASE-TX to twisted pair for 100BASE-FX (connector SC) on single cable, up t

Sena kaina: 78.61€
Kaina 78.82 €

-1%

DGS-1510-28P D-Link 28-Port Gigabit Stack PoE SmartPro Switch 2x SFP and 2x 10G SFP+ ports

Sena kaina: 495€
Kaina 491 €

-13%

TL-SM321A TP-Link TL-SM321A 1000BaseBX SFP MiniGBIC LC SM WDM 9/125um

Sena kaina: 30.39€
Kaina 26.49 €

-21%

T1700G-28TQ TP-Link T1700G-28TQ JetStream 24-Port Gigabit Stack Smart Switch + 4 10GE SFP+

Sena kaina: 308.79€
Kaina 244.29 €

1%

DGS-1510-28X D-Link 28-Port Gigabit Stackable Smart Managed Switch including 4 10G SFP+

Sena kaina: 316.19€
Kaina 316.59 €

1%

MT S+DA0001 MikroTik S+DA0001 10-Gigabit Ethernet SFP+ 1m direct attach cable

Sena kaina: 26.39€
Kaina 26.49 €

4%

T1600G-52TS TP-Link T1600G-52TS (TL-SG2452)JetStream 48-Port Gigabit Smart Switch 4 SFP Slot

Sena kaina: 242.19€
Kaina 250.89 €

-1%

T1600G-28TS TP-Link T1600G-28TS (TL-SG2424) JetStream 24-Port Gigabit Smart 4 SFP Slots

Sena kaina: 114.29€
Kaina 113.19 €

1%

EP-R8 Ubiquiti EdgePoint Layer3 Router 6 Gigabit RJ45 ports with 2x SFP/RJ45 combo

Sena kaina: 302.29€
Kaina 302.59 €

7%

IB-AC517 Icy Box USB 3.0 to Gigabit Ethernet Adapter + 3x USB 3.0 Hub, Black

Sena kaina: 21.89€
Kaina 23.39 €

-6%

DGS-1210-16 D-Link 16-port 10/100/1000 Gigabit Smart Switch including 4 Combo 1000BaseT/SFP

Sena kaina: 130.49€
Kaina 123.79 €

-1%

TL-SG3210 TP-Link TL-SG3210 JetStream 8-Port Gigabit L2 Lite Managed Switch with 2 SFP

Sena kaina: 95.99€
Kaina 95.89 €

2%

TP-Link UE300 USB 3.0 to Gigabit ethernet RJ45 10/100/1000Mbps

Sena kaina: 11.66€
Kaina 11.82 €

-1%

EP-R6 Ubiquiti EdgePoint Layer3 Router 5 Gigabit RJ45 ports with 1x SFP

Sena kaina: 127.59€
Kaina 126.59 €

1%

FGSD-1008HPS 8-Port 10/100TX 802.3at High Power POE + 2-Port Gigabit TP/SFP Combo Managed Ethernet

Sena kaina: 203.79€
Kaina 204.19 €

4%

D-Link DMC-920R Media 100BASE-TX to twisted pair for 100BASE-FX (connector SC) on single cable, up t

Sena kaina: 75.8€
Kaina 78.82 €

-1%

UE300 TP-Link UE300 USB 3.0 to Gigabit ethernet RJ45 10/100/1000Mbps

Sena kaina: 11.99€
Kaina 11.89 €

-3%

GS752TX-100NES Netgear S3300 52PT STACKABLE SMART W/10G 2 x SFP+, 2 x 10GBase-T (GS752TX)

Sena kaina: 784€
Kaina 762 €

1%

DGS-1210-28 D-Link 28-port 10/100/1000 Base-T with 4 x 1000Base-T /SFP ports

Sena kaina: 134.39€
Kaina 134.59 €

17%

DGS-1210-48 D-LINK DGS-1210-48, Gigabit Smart III Switch with 44 10/100/1000Base-T ports and 4 combo

Sena kaina: 285.19€
Kaina 331.29 €

-1%

MT S+DA0003 MikroTik S+DA0003 10-Gigabit Ethernet SFP+ 3m direct attach cable

Sena kaina: 35.39€
Kaina 35.19 €

17%

1C Death to Spies: Moment of T.

Sena kaina: 9.15€
Kaina 10.62 €

1%

D-Link DGS-1100-10/ME Rack-mounted, Managed, 10/100/1000BASE-TX and combo 100/1000Base-T/SFP, 8 + 2

Sena kaina: 81.55€
Kaina 82.33 €

17%

IcyBox USB Type-C to Gigabit Ethernet Adapter

Sena kaina: 20.44€
Kaina 23.88 €

-15%

D-Link 52-Port PoE Gigabit Smart Switch 370W PoE including 4 x SFP

Sena kaina: 744.08€
Kaina 637.02 €

1%

D-Link 16-port 10/100/1000 Base-T with 4 x 1000Base-T /SFP ports

Sena kaina: 125.51€
Kaina 126.7 €

1%

SILICON POWER S55 Solid State Drive 240GB, 2.5", 7mm, SATA III 6Gbps, Read up to 556MB/s, Write up t

Sena kaina: 72.13€
Kaina 72.26 €

-2%

SILICON POWER S55 Solid State Drive 120GB, 2.5", 7mm, SATA III 6Gbps, Read up to 556MB/s, Write up t

Sena kaina: 47.17€
Kaina 46.64 €

26%

Intellinet Gigabit Switch 8x 10/100/1000 2x SFP PoE/PoE+ 140W valdomas

Sena kaina: 162.19€
Kaina 202.74 €

Atsitiktines prekės

-17%

Luktelk, kol pamatysi drugelį

Sena kaina: 6.52€
Kaina 5.42 €

Trumpa kino istorija. Nuo XX a. 5-ojo dešimtmečio iki XXI a. pradžios

 
Kaina 21.67 €

Acta Linguistica Lithuanica 58

 
Kaina 3.29 €

-35%

Lingvistinės pragmatikos įvadas

Sena kaina: 2.46€
Kaina 1.6 €

Svarbiausi Europos ir pasaulio istorijos įvykiai VI klasei

 
Kaina 0.94 €

Motociklininko ABC

 
Kaina 6.14 €

Žvaigždžių pasaka

 
Kaina 2.2 €

Senasis lietuvių sapnininkas

 
Kaina 4.77 €

1%

Auginančioji literatūra : XX a. lietuvių vaikų literatūros tyrimai

Sena kaina: 11.99€
Kaina 12.06 €

Kalbos istorijos ir dialektologijos problemos (I dalis)

 
Kaina 4.93 €

American English. Audio kursas (2 CD+knygutė)

 
Kaina 9.93 €

Anglų kalba per 25 dienas. Audio kursas (4CD+knyga)

 
Kaina 13.07 €

Search trends

samsung galaxy J5, samsung a3, samsung s6 kaina, samsung galaxy s3 kaina, samsung galaxy s5 neo kaina, samsung galaxy a3 kaina, samsung s6 edge, samsung s5 kaina barbora senukai